خدمات ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات ما

کمپین تبلیغاتی خود را همین امروز با تیم طراحان اکسیر مدیا شروع کنید 

ارائه راهکار تبلیغاتی متناسب با کار شما

سالها تجربه ما نشان داده، شناسایی نیاز مشتریان مهم ترین مرحله سفارش است. هرچیزی که فکرش را بکنید در اکسیر مدیا قابل طراحی و پیاده سازی است!

ایده های به روز اکسیر مدیا تاکنون در هزاران کمپین استفاده شده است و مشتریان ما سرمایه گذاری زیادی روی آن انجام داده اند.

طراحی گرافیک

ما در اکسیر مدیا برای طراحی طرح های تبلیغاتی یک فرایند سازماندهی شده را دنبال می کنیم، که همین دلیل موفقیت ما در این زمینه است.
طراحی کمپین تبلیغاتی در مرکز برنامه بازاریابی هر برندی قرار دارد بطوری که مشتریان بتوانند به وجه تمایز بین محصولات یک برند تجاری را شناسایی کنند.

طراحی وب سایت

پس از دریافت سفارش طراحی وب سایت، تیم اکسیر مدیا  به طراحی حرفه ای قالب و رنگ بندی متناسب با موضوع وبسایت و البته کد نویسی استاندارد توسط کارشناسان می پردازد.
اکسیر مدیا پس از تحویل سایت، پنل مدیریت سایت فارسی با عملکرد ساده و راحت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

طراحی موشن گرافیک

موشن گرافیک تکنیکی نوین در عرصه تبلیغات است که انتقال پیام در قالب ترکیبی از تصویر متحرک، اطلاعات و صدا را ممکن می سازد.
این تکنیک (موشن گرافیک) به صاحبان تجارت، شرکت ها، سازمان ها و بسیاری از افراد دیگر کمک می کند تا بتوانند اهداف، ایده ها، برنامه ها، محصولات و حتی آموزش های خود را در کوتاهترین زمان ممکن به مخاطب برسانند.

نمونه کار های اکسیر مدیا

طراحی گرافیک

اول، هویت سازمانی مجموعه‌ی شکل‌ها و جلوه‌های بیرونی و ظاهری یک سازمان است. به بیان دیگر: به علاوه‌ی اشکال دیداری که یک شرکت برای خود می‌سازد، هویت بصری همچنین شامل تمام ابزارهای بیانی،‌ رفتارها و ساختاری است که یک شرکت هم در تعاملات بین سازمانی خود و هم با اجتماع دارد.
دوم، هویت سازمانی باید همه‌ی فرم‌های بیانی فوق که ذکر آن رفت را به طور کافی شامل شود. ولی این شامل شدن الزماً نباید مطلق باشد. در واقع تضاد و دوگانگی همیشه هم الزماً برضد یک هویت سازمانی جذاب و متمایز نیستند.
سوم، یک هویت سازمانی موفق یا رقابت برنگیز باید در همه‌ی اشکال بیانی‌اش به یک هسته‌ی واحد برگردد و از آن سرچشمه بگیرد. در بیان دیگر، هویت سازمانی باید گرد یک هسته یکدست از ارزش‌ها بچرخد.

طراحی وب سایت

امروزه نتایج بازدهی بازاریابی و تجارت در اینترنت دیگر برای همه ی کسب و کار ها، صنایع و دیگر کاربران ثابت شده است .

هر روزه بر تعداد مشتریانی که اقدام به خرید آنلاین می کنند افزوده می شود ؛ و همین امر باعث شده تا کسب و کار ها در اندیشه ی جایی برای تبلیغات و سرمایه گذاری باشند.
علاوه بر کاربران عام، شرکت های بزرگ نیز برای مدیریت سفارش خود و بهبود بهره وری، از تجارت الکترونیکی استفاده می کنند.

شما هم می توانید با داشتن وب سایت اختصاصی یک برنامه ی قابل اطمینان برای جذب و اعتمادسازی کاربران خود داشته باشد.

طراحی موشن گرافیک

امروزه ساخت یک فیلم و تیزر تبلیغاتی خوب که استانداردهای لازم را داشته باشد از مهمترین اهداف شرکت ها و سازمان هاست. ما با شناختی که از مخاطبین شما به دست میاوریم، میتوانیم تیزری بسازیم که بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد و شرکت یا سازمان شما را به اهداف و چشم انداز ها مد نظرتان نزدیک تر کند.

 بدون شک طراحی مناسب، انتخاب رنگ و حرکت های مناسب میت واند تأثیر به سزایی روی مخاطب بگزارد که این امر نیازمند تجربه و تخصص است.

در تیم موشن گرافیک اکسیر مدیا برای ساخت تیزر تبلیغاتی، در صورت نیاز از عکاسی صنعتی و تبلیغاتی استفاده می شود تا بتوانیم کالاها یا محل کسب و کارتان را به مخاطب نشان بدهیم. اطلاعات لازم مثل شماره تماس، آدرس، مشخصات محصول و … می تواند به صورت زیرنویس یا روی صفحه نشان داده شود یا توسط گوینده روی تصویر گفته شود؛ و ویدیو نهایی گردد.

فهرست