دانلود فایل

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دانلود فایل

دانلود فایل های کاربردی برای نرم افزار های فتوشاپافتر افکتکورل دراو و …

برای مشاهده اطلاعات کامل و دانلود فایل ها به روی بیشتر بخوانید کلیلک کنید.

مجموعه وکتور ایلوستریتور و کورل دراو

در این مجموعه شاهد نمونه ای دیگر از فایل های آماده وکتور مخصوص نرم افزار Adobe Illustrator و Corel Draw می باشید که با فرمت های Aep و Mov بر روی سایت برای دانلود قرار گرفته است.

سوالی دارید ؟ پشتیبانی اکسیر مدیا بهترین راه حل شماست…

مجموعه افکت های مخصوص فتوشاپ

در این مجموعه شاهد نمونه ای دیگر از افکت تصاویر در قالب اکشن و با عنوان روتوش حرفه ای پوست می باشید که با فرمت های ATN و JPG بر روی سایت برای دانلود قرار گرفته است.

سوالی دارید ؟ پشتیبانی اکسیر مدیا بهترین راه حل شماست…

دانلود مجموعه براش گل و اشکال تزیینی

دانلود مجموعه براش گل و اشکال تزیینی ، بدون شک نحوه استفاده از براش فوتوشاپ یکی از نکاتی کلیدی است که می‌تواند شما را تبدیل به یک گرافیست حرفه‌ای کند.

دانلود رایگان مجموعه گرادینت تانگو

دانلود رایگان مجموعه گرادینت تانگو ، گرادینت ها به طراحی ها جلوه خاصی می بخشند و بر روی ببینندگان بسیار تاثیر گذار می باشند.

دانلود شیپ فیگور انسان (مردم)

دانلود شیپ فیگور انسان (مردم) در این مجموعه شاهد 104 شیپ کاراکتر متنوع حالات انسان می باشید که برای طراحی بنر ، کاتالوگ و دیگر طرح ها مناسب است .

دانلود 15 استایل فتوشاپ ژله ای

دانلود 15 استایل فتوشاپ ژله ای ، به شما این امکان را می دهد به راحتی بتوانید با طرح های حرفه ای خود را جذاب تر انجام دهید.

دانلود مجموعه براش ترام Halftone

در این مجموعه شاهد 12 براش ترام با کیفیت بسیار بالا می باشید که مناسب برای چاپ و وب می باشد و با فرمت  ABR بر روی سایت برای دانلود قرار گرفته است.

دانلود رایگان 12 اکشن تم رنگی سرد

دانلود رایگان 12 اکشن تم رنگی سرد ، که این مجموعه شامل نمونه ای دیگر از افکت تصاویر در قالب اکشن هایی حرفه ای با تم رنگی سرد می باشد.

دانلود 12 پترن پارچه و دیگر بافت ها

دانلود 12 پترن پارچه و دیگر بافت ها این مجموعه این امکان را می دهد به راحتی بتوانید با طرح پارچه را به صورت حرفه ای در طراحی خود اجرا کنید

دانلود شیپ کاراکتر بیزینس من و تاجر

این مجموعه شیپ به شما امکان را می دهد به راحتی بتوانید با در اختیار داشتن مجموعه ای کامل، از کاراکتر های بیزینس من و تاجر زن و مرد طرح های خود را سریع تر انجام دهید.

دانلود مجموعه 90 اکشن فتوشاپ

این مجموعه دارای 90 اکشن فوق العاده با کیفیت و متنوع است که به شما این امکان را می دهد به راحتی بتوانید با در اختیار داشتن مجموعه ای کامل از انواع اکشن ها، روتوش عکس های خود را بسیار جذاب تر انجام دهید.

دانلود براش برج میلاد و شهر تهران

دانلود براش برج میلاد و شهر تهران بدون شک نحوه استفاده از براش فوتوشاپ یکی از نکاتی کلیدی است که می‌تواند شما را تبدیل به یک گرافیست حرفه‌ای کند.

دانلود رایگان 18+8 استایل مات فتوشاپ

دانلود مجموعه 18+8 استایل مات فتوشاپ به شما این امکان را می دهد طرح های حرفه ای (به ویژه وب) خود را بسیار شیک و جذاب تر انجام دهید.

مجموعه 130 گرادینت ویژه وب

مجموعه 130 گرادینت ویژه وب شما این امکان را می دهد به راحتی بتوانید با این گرادینت های حرفه ای طراحی جذابی برای صفحات وب خود را انجام دهید.

دانلود مجموعه 111 استایل فوق العاده فتوشاپ

این مجموعه 111 عدد استایل گوناگون به شما این امکان را می دهد به راحتی بتوانید با در اختیار داشتن مجموعه ای کامل، طرح های حرفه ای طراحی خود را بسیار چشم نواز و جذاب تر انجام دهید.

دانلود 860 شیپ فتوشاپ

با در اختیار داشتن این مجموعه 860 تایی شیپ، طرح های حرفه ای طراحی خود را بسیار سریع تر انجام دهید.

دانلود رایگان 9 پترن پیکسلی

این مجموعه 9 پترن پیکسلی به شما این امکان را می دهد به راحتی بتوانید با این پترن های حرفه ای طراحی خود را انجام دهید.

دانلود مجموعه 128 گرادینت فتوشاپ

مجموعه 128 گرادینت فتوشاپ در این مجموعه که توسط اکسیر مدیا فایل آماده شده، شاهد مجموعه از گرادینت رنگ های اصلی، نقره ای، مشکی و … هستید.

دانلود کامل ترین مجموعه براش کاغذ

کامل ترین مجموعه براش کاغذ با فرمت Abr که این مجموعه نمونه ای دیگر از افکت تصاویر در قالب براش فتوشاپ برای دانلود قرار داده شده است.

دانلود 5 اکشن فتوشاپ بی نظیر

اکشن فتوشاپ ایجاد نقاشی با خودکار Pen Sketch Photoshop Action امکان تبدیل سریع تصاویر به نقاشی های خطی با کیفیت با خودکار را برای شما فراهم میکند.